Крсна слава манастира Светог Николаја у Етно селу Станишићи

У недјељу 22. маја 2016. године, на празник Преноса моштију Светог Николаја Мирликијског чудотворца, свечано је прослављена Крсна слава манастира, посвећеног Светом оцу Николају у Етно селу Станишићи у Бијељини. Тим поводом евхаристијским сабрањем началствовао је Преосвећени Г. Хризостом, Епископ зворничко-тузлански уз саслужење архимандрита Луке, настојатеља манастира Карнa, архимандрита Симеона, настојатеља манастира Бишњe,  протонамјесника Синише Шаренца, пароха бијељинског и протођакона Славољуба Милошевића.
Благословивши славско жито и колач, Преосвећени Епископ Г. Хризостом честитао је празник архимандриту Јефрему, настојатељу манастира, и поучио сабрани вјерни народ о животу, подвизима и чудима Светог Николаја Мирликијског чудотворца и његовом молитвеном заступништву и помоћи свима вјернима који му се обраћају.