У посјети Источном Сарајеву

На позив директорице Основне школе ,,Свети Сава“ у Источном Сарајеву Жељке Топалић, архимандрит Лука провео „ весели час“ са децом ове школске установе, која носи Име Првог Српског Просветитеља и Учитеља.

Након радосног и интересантног дружења са децом и њиховим наставницима, на позив Градоначелника господина Љубише Ћосића присуствовали смо свечаном пријему који је уприличила Управа Града.

У Храму Св.Георгија у Миљевићима, целивали смо икону Покрова Пресвете Богородице,коју је послала Братија Валаамског манастира, и помолили за покој душа Руских Добровољаца који су се борили раме уз раме са својом Српском Браћом у протеклом Отаџбинском рату.

После подне у Народној Библиотеци у Сокоцу присуствовали смо и промоцији књиге Јединица Жандармерије 1992 – 2022 , аутора и припадника Саше Николића са Пала.

Слава и хвала Богу за све !!!