Београд-Промоција књиге о страдању Српског народа у Сребреници

У понедељак 18. јула 2016. г.Г. у просторијама Српског удружења “Ћирилица“, у Београду, надомак Храма Светог Саве, одржана је промоција књиге “Сребреница лаж и подвала Србском народу“ Љиљане Булатовић Медић. О заблудама и медијским неистинама које се спочитавају српском народу у вези са Сребреницом, присутнима су поред ауторке говорили и Миливоје Иванишевић, Институт за истраживање српских страдања у 20. веку; Момир Лазић, главни и одговорни уредник и издавач књиге као и представници свештенства и општинске власти из Сребренице који су присутнима у Београду покушали да пренесу “стање са терена“, тј. да им приближе како је данас живети и “борити се“ у Сребреници. Међу њима говорили су: архимандрит Лука (Бабић) игуман Манастира Карно, свештеник из Сребренице Александар Млађеновић, српски кандидат за начелника општине Сребреница- Младен Грујичић и председник скупштине општине Сребренице Милош Милованивић.